Římskokatolická farnost Vodňany - Skočice - Chelčice - Lomec

Hospodin miluje svůj národ.

Divadlo a Mikulášská nadílka

Představení Předu, předu advent se pro nemoc ruší, proběhne krátký náhradní program - interaktivní podání příběhu o sv. Mikuláši - v podání divadla PNUtí.A po té bude následovat nadílka. Děkujeme za pochopení.

 

Divadlo PNUtí zve malé i VELKÉ na Mikulášské představení nejen o sv.Mikuláši. Po představení dorazí sv. Mikuláš s andělem, který vyslechne a obdaruje zájemce o nadílku! 20 minut před začátkem se budou vybírat na označeném místě vámi donesené balíčky. Vaše dítě pak obdrží pravděpodobně jiný, ale jistě též s láskou připravený :-) Věříme, že se vám akce bude líbit a těšíme se na setkání s vámi.  
  
Klidný adventní čas přeje za PNUtí z.s. MgA. Lenka Ebelová 

 Tato stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím, souhlasíte s jejich použitím. Další informace Souhlasím